۳/۲۵/۱۳۹۱

جمع آوری لیست قربانیان ترک گروههای تروریستی پژاک، پ.ک.ک و ...

طی 100 سال گذشته و با پایه گذاری جمهوری مدرن ترکیه موضوع گروههای افراطی و نژادپرست کرد نیز در منطقه ریشه دواند به طوریکه امروزه در کشورهای ترکیه، عراق، سوریه، ایران (آزربایجان غربی) حداقل چندین سازمان و گروهک تروریستی و نژادپرست کوردی به مانند حزب حیات آزاد کردستان پژاک، حزب کارگران کردستان یا پ.ک.ک، حزب شاهین های آزاد کردستان یا تاک، حزب پ.ی.د، حزب و ... را که در طول حیات خویش فعالیتی به جزء ایجاد ناامنی، تروریج خشونت و تروریسم، بمب گذاری، ترویج قاچاق (انسان،انواع مواد مخدر، اسلحه، سوخت و...)، ایجاد حس کینه و نفرت بین دیگر ائتنیکها و .... نداشته اند را شاهد می باشیم.
سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان (Kurdistan Workers' Party) در 30 فعالیت خود در ترکیه سبب مرگ 30.000 شهروند ترکیه که 700 کودک نیز جزء این لیست بلند بالا می باشد بوده است در کنار این آمار بی شک تئوری سوخته حزب کارگران کردستان در ترویج تروریسم نیز سبب مرگ بیش از 30.000 انسان کرد عضو این سازمان فاناتیک شده است. هر یک از این 60.000 انسان بی شک می توانستند با راههای مسالمت آمیزتر در روند احقاق حقوق ملی ائتنیک کرد ساکن کشور ترکیه نقشی اساسی ایفا کنند ولی افراطی گری سازمانهای نژادپرست و تروریست کرد سبب مرگ 60.000 انسان شده است.
در ایران و غرب آزربایجان جنوبی نیز زیر شاخه ایرانی حزب کارگران کوردستان یا نام حزب حیات آزاد کردستان (Partiya Jiyana Azad a Kurdistanê) فعالیت دارد که  این سازمان نژادپرست و تروریست نیز به مانند برادر بزرگ خویش طی سالهای فعالیت خود سبب مرگ هزاران جوان بی گناه ترک شده است. هنوز آمار دقیقی از تعداد قربانیان پژاک از سوی مقامات دولت ایران باگو نم یشود، ولی بی شک آمار بسیار وحشتناکی از تعدد قربانیان تروریسم دور از ذهن نیست. به غیر از پژاک پس از انقلاب اسلامی و در هیاهوی جنگ عراق و ایران نیز در بسیاری از مناطق غرب آزربایجان جنوبی گروههای متعددی تروریستی فعالیت داشتند که از مهمترین این حوادث می توان به کشتار 120 خانواده ترک شهر سولدوز (نقده) در شورش عبد الرحمان قاسملو اشاره داشت. طی تاریخ 100 ساله گذشته نیز اسماعیل سیمیتقوهای متعددی در غرب آزربایجان و شهر اورمیه سبب مرگ هزاران هزار انسان ترک شده اند.
در سوریه شاخه سوریه ای پ.ک.ک با نام پ.ی.د فعالیت می کند که در اوضاع به هم ریخته داخلی سوریه با همکاری با نیروهای بشار اسد دستی در کشتار معترضین به حاکمیت دیکتاتوری رژیم بعث و بشار اسد دارد. سازمان پ.ی.د با همکاری پ.ک.ک اکنون کنترل بسیاری از شهرهای مرزی ترکیه – سوریه را بر عهده گرفته و میلیتانهای سازمان تروریستی حزب کارگران کوردستان به راحتی در داخل شهرهای مرزی اسلحه حمل می کنند. در مدیای منطقه و دنیا خبرهای متعددی از ایجاد کمپ های سازمان تروریستی حزب کارگران کردستان (PKK) در سوریه به گوش می رسد ، گوئی تاریخ دوباره تکرار می شود و به مانند سالهای نه چندان دور بشار اسد و رژیم بعث دوباره سعی در استفاده ابزاری از گروههای تروریست و نژادپرست کورد منطقه را در سر می پرورانند.
در عراق با ایجاد دولت نیمه مستقل کورد اوضاع طور دیگری تغییر مسیر داد، به طوریکه گروههای افراطی کرد با ایجاد رعب و وحشت در شهرهای ترک نشینی به مانند کرکوک سعی در تغییر بافت دمگرافی این شهر ترکمان نشین را در سر می پرورانند، همین موضوع در غرب آزربایجان نیز به طور پیوسته ادامه دارد.
علاوه بر گروههای متعدد تروریستی و نژادپرست کرد باید مدیاها و ابزار پروپاگاندای دستگاه تروریسم را نیز افزود. تروریسم از پروپاگاندا نهایت بهره را می برد، به طوریکه می تواند مسائل را وارنه جلوه دهد. مدیاهای نژادپرستی به مانند تیشک تی وی، Rojhalat تی وی و هزاران سایت و وبلاگ زرد را اشاره داشت که شب و روز سعی در کردستانیزه کردن مناطق ملی ترک نشین دارند، ولی بی خبر از اینکه تنها و تنها حس نفرت و کینه را بین ملت ترک و ائتنیک کرد آبیاری می کنند. نتیجه این عمل احمقانه و بسیار متحجرانه گروههای سیاسی نژادپرست کرد چیزی به جزء جنگ های ائتنیکی نخواهد بود... 
تعدد این همه سازمان تروریستی و نژادپرست کرد را باید در ریشه های تاریخی و جامعه کرد جست که چرا طی حیات خویش همیشه قهرمان خویش را از بین اشخاصی که دستشان به خون هزاران هزار انسان آغشته شده است برگزیده؟
تعدد این همه سازمان و مدیای گروههای تروریست و نژاپرست کورد در منطقه و طبیعتاً نتایج حاصل از قتل عامها، ترروها، بمب گذاری هاو ... که گریبانگیر ملت ترک منطقه می شود ما را بر آن داشت که وبلاگ Terrorism Victims را در راستای سازماندهی لیست قربانیان حاصل از این گروهها را داشته باشیم. از این پس تا جائیکه امکان داشته باشد بیوگرافی قربانیان تمامی گروههای تروریست و نژادپرست کرد منطقه جمع آوری و به چندین زبان منتشر خواهد شد. ازتمامی دوستان و خوانندگان این وبلاگ و الخصوص ملت ترک نیز خواهشمندیم ما را در راستای هدف وبلاگ یاری دهند.
اولین پروژه وبلاگ Terrorism Victims جمع آوری بیوگرافی و لیست اسامی قربانیان حادثه شهر سولدوز آزربایجان که حدود 120 خانواده ترک می باشد را در بر می گیرد، از کلیه اشخاصی سولدوزی و یا ترک که اطلاع موثقی از نام، نام خانوادگی، و ... قربانیان سولدوز آزربایجان دارند خواهشمندیم از طریق راههای ارتباط با مدیر وبلاگ همکاری داشته باشند. 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر